Dodaj urządzenie

ZASADY DODAWANIA WPISÓW DO LIST HIGIENICZNYCH URZĄDZEŃ PROCESOWYCH

 

1. Dodanie wpisów jest płatne. Opłata jest uzależniona od ilości dodawanych wpisów (podane ceny są cenami netto i nie uwzględniają podatku VAT w wysokości 23%):

Ilość dodawanych wpisów Wpisy bez linków do zewnętrznych witryn Wpisy z linkami (atrybut no follow) do zewnętrznych witryn
1 – 10 urządzeń 1 000 PLN 2 000 PLN
11 – 50 urządzeń 2 000 PLN 4 000 PLN
51 – 100 urządzeń 3 000 PLN 6 000 PLN

 

2. Podane ceny dodania wpisów są opłatami jednorazowymi. Wpisy zamieszczane są w serwisie „dożywotnio” (Właściciel witryny gwarantuje utrzymanie serwisu (i wpisów) przez okres minimum 5 lat od daty zamieszczenia wpisu).

3. Stwierdzenie higieniczności budowy urządzenia ma charakter deklaratywny – przed dodaniem wpisu urządzenia nie będą poddawane ocenie higienicznej przez Właściciela Serwisu. Użytkownicy Serwisu (na każdej podstronie z listami higienicznych komponentów linii) są wprost informowani o deklaratywnym charakterze stwierdzenia higieniczności budowy urządzenia.

4. Wpisy zamieszczane są w witrynie przez Właściciela serwisu, natomiast ich treść jest przygotowywana przez Zlecającego dodanie wpisu. Wpisy mogą zawierać wyłącznie:
– nazwę urządzenia (m.in. szczegółowy typ),
– nazwę producenta lub dostawcy (bez danych kontaktowych).
W przypadku wpisów z opcją linku do wybranej strony internetowej, do wpisu dodawane jest hiperłącze którego kliknięcie przekieruje Użytkownika Serwisu do zewnętrznej witryny internetowej (adres docelowy wskazywany jest przez Zlecającego dodanie wpisu).

5. Osoby zainteresowane dodaniem wpisów prosimy o kontakt na adres info@hygienicdesign.pl.

6. Wpisy dodawane są do serwisu wyłącznie po opłaceniu wystawionej faktury pro-forma (maksymalnie w ciągu 14 dni od daty zaksięgowania wpłaty).